Dil Eğitimi

İngilizce Eğitim İçin Pratik Uygulamalar

DUALİNGO

DUALİNGO

     Dualingo tamamen ücretsiz bir uygulamadır. Dil öğrenmek için yapılmış en iyi uygulamaların içinde yer almaktadır. Hızlı, ücretsiz ve eğlenceli dil öğrenmek istiyorsanız Dualingo tam buna göre tasarlanmış bir mobil uygulama. Duaingo 23 dilde destek vermektedir bunlar; Portekizce, Rusça, Çince, Japonca, Çekçe. Lehçe, Arapça, Vietnamca, Türkçe, İngilizce, İspanyolca, İtalyanca, Almanca, Yunanca, Tayca, Macarca, Endonezce, Rumence, Flemenkçe (Hollanda), Hintçe, Ukraynaca, Korece ve Fransızca dilleridir.

 BUSUU

BUSUU

            Busuu yaklaşık 80 milyon insanın kullandığı bir uygulamadır. Busuu

 çevirim dışı kullanılabilen bir uygulamadır çevirim dışı kullanmak için derslerini indirip rahatlıkla öğrenmek istediğiniz dili öğrenebilirsiniz. Her bir dili için 160 ten fazla farklı dersler öğrenime yardımcı dil bilgisi için ipuçları.

 MONDLY

MONDLY

            Mondly ücretsiz bir dil öğrenme uygulamasıdır dilinizi geliştirmek için konuşma, yazma, dinleme ve okuma pratikleriyle diliniz geliştirebilirsiniz. Mondly Türkçe olmak üzer toplamda 25 dilde destek vermektedir.

 DİL ÖGRENME KLAVUZU

            Bu dil öğrenme uygulamasında 900 den fazla sık kullanılan sözcükler ve ifadeler yer almaktadır. Birçok durumda size fayda verecektir. Bu uygulama 17 dilden ders vermektedir ayrıca ücretsiz ve çevirim dışı kullanılabilmektedir. Konuşma ve dinleme egzersizleri için güzel bir uygulama.

 HELLO ENGLİSH: LEARN ENGLİSH

            Bu dil öğrenme uygulaması sadece İngilizce dersleri vermektedir kullanılan bu uygulama 2016 da Google nin En İyi uygulamalarına girdi. 10.000 kelimelik sözlük. Uygulamada oyun oynayarak pratik yapabilmektedir.

 SPEAKY

SPEAKY

            Speaky dil öğrenimine yardımcı olan ücretsiz bir uygulamadır. Speakyde yazılı sohbet, metin düzeltme özelliği ve sesli mesajlarla pratik yapmak özelliğine sahip bir uygulama. Speaky de toplam 110 tane dil bulunmaktadır.

 MEMRİSE

MEMRİSE

            Memrise en iyi yabancı dil kursları, basit, pratik, oynaması kolay ve eğlenceli bir dil eğitim uygulaması. Uygulamada tüm özelliklere erişebilmek için Memrise üyeliğinizin olması gerekmektedir. Memrise`yi yaklaşık 35 milyon insan kullanmaktadır.

 200 ün üzerinde dil kombinasyonu vardır.

 BABEL

BABEL

            Babel 14 farklı dilde öğrenme vardır. Eğlenme, okuma, yazma ve konuşma dersleri vardır. Babel ücretli bir dil öğrenme uygulamasıdır, bunu için satın almanız gerekmektedir. Satın almazsanız çok fazla özelliklerinden yararlanamazsınız.

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. İngilizce öğrenmeye karar verdikten sonra böyle konulara denk gelmem mükemmel Dualingo uygulamasını kurdum gerçekten güzel bir uygulama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu